Останні події
Питаннями вимушених переселенців в Україні має займатися окремий посадовець чи державний орган. Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов.
4 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Україні потрібна чітка концепція відновлення Донбасу, зрозуміла для кожного донеччанина та іншого громадянина країни. Про це в ефірі телеканалу «Еспресо» заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов.
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Уряд повинен вже найближчим часом підготувати програму вивезення проукраїнських громадян з окупованих терористами територій. Про це в ефірі «Радіо Ера» заявив народний депутат Єгор Фірсов.

Народный депутат от Блока Петра Порошенко Егор Фирсов считает, что конфликт на востоке Украины затянется надолго, так как политика президента РФ Владимира Путина не меняется.  

Народный депутат Украины от фракции «Блок Петра Порошенко» Егор Фирсов убежден в том, что террористы увеличили интенсивность хаотических обстрелов в зоне АТО, чтобы посеять панику среди населения и дестабилизировать ситуацию в целом.

Ни Президент РФ Владимир Путин, ни какой-то другой человек не контролирует боевиков на Донбассе, потому что там хаотическая ситуация, отсутствует иерархия и единый лидер. Такое мнение в эфире "5 канала" высказал народный депутат от "Блока Петра Порошенко" Егор Фирсов, передает корреспондент УНН.

Сьогодні обговорюють три сценарії розвитку подій після трагедії в Маріуполі. Про це заявив народний депутат Єгор Фірсов в ефірі Громадського телебачення.

Обстріл мирних мешканців у Маріуполі - це спланована акція бойовиків з метою дестабілізувати ситуацію і посіяти страх та паніку серед населення. Про це заявив народний депутат Єгор Фірсов в ефірі Громадського телебачення.

Потрібно терміново переглянути встановлений пропускний режим між територіями, окупованими бойовиками, і територіями, підконтрольними Україні, в зоні проведення АТО. Про це заявив народний депутат Єгор Фірсов в ефірі Громадського телебачення.

Фірсов: Обстріл Краматорська має стати додатковим аргументом для іноземних країн, щоб надати зброю Україні для оборони
10 Лютого 2015 +Коментар | подобається

«Ударівець» Фірсов пропонує змінити межі двох районів районів Донеччини для їх належного фінансування
10 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Без виведення російських військ та відновлення контролю за українсько-російським кордоном за участі міжнародних організацій, конфлікт на Донбасі стане замороженим на невизначений час. Про це в ефірі каналу «Уніан» заявив народний депутат Єгор Фірсов.
13 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Долги государства по зарплатам и пенсиям в зоне АТО будут выплачивать только после полного восстановления контроля украинских властей над территориями Донбасса, что возможно после восстановления банковской системы в регионе.
13 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Народні депутати Єгор Фірсов, Сергій Алексєєв і Наталія Новак зареєстрували проект закону “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за самовільне розміщення тимчасових споруд”. Про це повідомили в прес-службі “УДАРу”.
15 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Якщо найближчим часом не буде встановлене реальне перемир’я на Донбасі, то в Україні повинен бути введений воєнний стан. Про це заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов в ефірі 5-го каналу.
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

На лаві підсудних, крім Олександра Єфремова, повинні сидіти і інші колишні «регіонали», які причетні до економічних злочинів та підтримки сепаратистів і терористів. Про це в ефірі 5 каналу заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов.
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Коло симпатиків та союзників України треба розширювати та доповнювати геополітичними важковаговиками, такими, як США та Великобританія. Про це в ефірі телеканалу TBi заявив народний депутат України Єгор Фірсов.
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

В Україні якомога скоріше повинне повноцінно запрацювати Державне агентство з питань відновлення Донбасу. Про це в ефірі Свободи слова на телеканалі ІСTV заявив народний депутат-"ударівець" Єгор Фірсов.
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Більшість депутатів повинні хоча б раз відвідати Донбас, щоб дати об’єктивну оцінку тому, що там відбувається. Про це в ефірі 17 каналу заявив народний депутат – «ударівець» Єгор Фірсов.
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Нинішній склад парламенту скасує депутатську недоторканність. Таке переконання в ефірі телеканалу «112» висловив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов.
12 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Крим можна повернути лише шляхом проведення ефективних внутрішніх реформ в Україні. Про це в ефірі телеканалу «Інтер» заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов.
14 Березеня 2015 +Коментар | подобається

"Никто ничего не понимает и никто ничего не делает", – так можно охарактеризовать нынешнее положение дел в Донбассе. Ни у парламента, ни у правительства, ни в администрации президента нет ни целостной картины происходящего, ни полноценной стратегии в отношении Донецкой и Луганской областей.
17 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Зміни до закону про особливості самоврядування на Донбасі жодним чином не передбачають федералізації України. Про це в ефірі «Громадського ТВ» заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов.
22 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Новий закон про місцеві вибори за відкритими списками необхідно ухвалити не пізніше травня. Про це в ефірі телеканалу «112.Україна» заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов.
25 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Трьом нардепам у Вінниці не дозволяли спілкуватися зі ЗМІ «представники» аграрного університету.
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, голова Комітету з питань європейської інтеграції Ірина Геращенко, а також народні депутати члени-комітету та представники інших парламентських комітетів провели відкрите виїзне засідання у Луганській області.
6 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Будь-які переговори з очільниками так званих ДНР та ЛНР не матимуть конкретних результатів. Про це в ефірі радіо «Голос столиці» заявив народний депутат –«ударівець» Єгор Фірсов.
6 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Затримання диверсантів, які готували новий теракт в Одесі,доводить, що сьогодні СБУ працює на високому рівні. Про це в ефірі телеканалу «112.Україна» заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов.
16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається