Останні події

Будь-які переговори з очільниками так званих ДНР та ЛНР не матимуть конкретних результатів

Будь-які переговори з очільниками так званих ДНР та ЛНР не матимуть конкретних результатів. Про це в ефірі радіо «Голос столиці» заявив народний депутат –«ударівець» Єгор Фірсов.

«Ці особи не є тими, з якими можна домовлятися. Вони не ухвалюють рішень щодо відведення російських військ. Нічим вони не керують», - додав «ударівець». За його словами, контактна група була сформована для того, щоб вирішувати технічні питання, наприклад, щодо обміну поленими. «Але щодо вирішення питання відносно виведення російських військ з території України, то на це впливає виключно Путін», - додав Єгор Фірсов.

Коментуючи можливість проведення місцевих виборів на Донбасі, народний депутат зауважив, що наразі це малоймовірно. «Проведення місцевих виборів – це програма максимум. В разі виведення російських військ з Донбасу, встановлення контролю за кордоном з боку України та низки інших пунктів, проведення місцевих виборів на Донбасі можливе», - сказав Фірсов. За його словами, переважна кількість депутатів, голосуючи за ухвалення відповідного закону, розуміли, що ймовірність проведення таких виборів дуже низька. «Але Україна мала продемонструвати, що ми послідовно дотримуємося Мінських угод і виконуємо усі домовленості», - наголосив Єгор Фірсов.

  6 Квітеня 2015 +Коментар | подобається