Останні події

Комітет з питань євроінтеграції провів виїзне засідання у Луганській області

Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, голова Комітету з питань європейської інтеграції Ірина Геращенко, а також народні депутати члени-комітету та представники інших парламентських комітетів провели відкрите виїзне засідання у Луганській області.

Під час візиту народні депутати зустрілись зі студентами Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля у Сєвєродонецьку та Луганського національного університету імені Тараса Шевченка у  Старобільську, а також з громадськістю,  представниками бізнесу області і відвідали бійців  АТО.

На зустрічах з  місцевими жителями парламентарі  обговорювали перспективи євроінтеграції України, імплементацію Угоди про асоціацію та конкретні вигоди євроінтеграції для регіональних громад і бізнесу, можливість впровадження безвізового режиму.

Депутати разом з главою Луганської ОДА Геннадієм Москалем та місцевими активістами висадили  «Євросквер» поблизу Сєвєродонецького будинку культури. Саме тут  6  квітня минулого  року  група патріотів вийшла з українськими прапорами проти проросійських проплачених мітингарів і була жорстоко побита.

Голова комітету Ірина Геращенко зазначила, що дуже важливо аби політики, народні депутати частіше бували на Донбасі, який  нині потребує особливої уваги. Також вона зазначила, що євроінтеграція сьогодні вимагає  більш активної інформаційної  політики з боку держави. «Євроінтеграція -  це не тільки адаптація законодавства і реформи, а й, в першу чергу, - зміна мислення, зміна ставлення до навколишнього середовища, до свого міста. Мене дивує, що сьогодні громадяни Сєвєродонецька прийшли висаджувати «Євросквер», але при цьому не було ані мера, ані депутатів місцевих рад, які і досі живуть в своїй реальності. Важливо аби люди  відчували, що влада - це не тільки центральні органи, президент, прем’єр-міністр, а це насамперед місцеві керівники, які  мають піклуватися і дбати про громадян на своєму рівні», - відзначила Ірина Геращенко.

У рамках виїзного засідання народні депутати передали медичне обладнання для Луганської обласної дитячої клінічної лікарні у Лисичанську.

Крім того, під час виїзного засідання було передано комплекти книжок для 130 загальноосвітніх шкіл Луганщини, 10 інтернатів, міні-бібліотечки для 28 ПТУ та 45 дитячих садочків.

За підсумками виїзного засідання депутати комітету євроінтеграції ухвалили рішення звернутися до Верховної Ради і Кабінету міністрів з пропозицією активізувати інформаційну роботу щодо роз'яснення населенню переваг Угоди про асоціацію, активізувати роботу щодо адаптації законодавства, зокрема в економічному і промисловому секторах.

  6 Квітеня 2015 +Коментар | подобається