Останні події

Зміни до закону про особливості самоврядування на Донбасі жодним чином не передбачають федералізації України.

Зміни до закону про особливості самоврядування на Донбасі жодним чином не передбачають федералізації України. Про це в ефірі «Громадського ТВ» заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов.
«Україна – унітарна держава, цей принцип записаний у Конституції. Щоб внести такі зміни, мало рішення парламенту, необхідно провести всеукраїнський референдум. Мова про те, що після Мінський угод у нас зміниться Конституція – це звичайне нагнітання істерії. Зміни до закону про особливості самоврядування на Донбасі жодним чином не передбачають федералізації України», - наголосив Фірсов.

Народний депутат додав, що зміни до закону про особливості самоврядування у деяких районах Луганської та Донецької областей, які ухвалила ВР, дають шанс на мирний шлях врегулювання конфлікту на Донбасі. «Цей закон необхідно було ухвалити у силу того, що ми дотримуємося Мінських домовленостей. За нами спостерігає увесь цивілізований світ, до якого ми апелюємо та допомоги якого чекаємо», - сказав Фірсов.

«Ударівець» зазначив, що за законом вибори на окупованих територіях Донецької та Луганської областей проходитимуть лише в органи місцевої влади. «Вибори не будуть проходити навіть в облради чи районні адміністрації, вони проходитимуть у сільські та селищні ради. Не буде такого, що скажімо хтось з ватажків терористів виграє вибори і зможе легітимно керувати областю. Ми також передбачили рішенням парламенту, що вибори пройдуть за українським законодавством, коли там буде українська міліція та прокуратура. В ці місцеві ради не зможуть потрапити люди, які до цього брали у руки зброю», - зауважив Єгор Фірсов.

  22 Березеня 2015 +Коментар | подобається