Останні події

Фірсов: У влади має бути чіткий план, що робити з окупованою територією Донбасу

Україні потрібна чітка концепція відновлення Донбасу, зрозуміла для кожного донеччанина та іншого громадянина країни. Про це в ефірі телеканалу «Еспресо» заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов.
«Я думаю, що подальший план Путіна такий: його військові частини будуть потроху зменшувати вогонь й намагатимуться зробити так, щоб окуповану територію фінансувала українська сторона, платила за газ та електроенергію, тим самим підриваючи й висмоктуючи останні ресурси у нашій економіці», - сказав депутат.

Саме тому, за його словами, у влади має бути чіткий план щодо того, що робити з окупованою територією Донбасу. Поки що, додав депутат, такого плану у керівництва країни немає. «Те, що держава у цьому відношенні трошки не допрацьовує – це факт», - зауважив нардеп.

Єгор Фірсов також додав, що разом з колегами готує стратегію щодо відновлення Донбасу, яку презентує наступного пленарного тижня. «Нам потрібна чітка концепція відновлення Донбасу, зрозуміла для кожного донеччанина та іншого громадянина країни», - зазначив він.

  6 Березеня 2015 +Коментар | подобається