Останні події

Фірсов: Питаннями переселенців в Україні має займатися окремий посадовець чи державний орган.

Питаннями вимушених переселенців в Україні має займатися окремий посадовець чи державний орган. Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов.


«При уряді повинен бути створений спеціальний орган чи призначена уповноважена особа, що займатиметься питаннями переселенців», - сказав Фірсов. За його словами, в Грузії свого часу було 250 тисяч переселенців і було створено спеціальне міністерство, а в Україні вимушених переселенці – понад 1 млн. «Їх проблемами намагаються опікуватися уряд, губернатори, але по факту – не займається ніхто, бо немає відповідальної особи. Найголовніше – забезпечити людей житлом та дати їм роботу», - додав народний депутат.

Фірсов також нагадав, що уряд без поважних причин досі не призначає керівника Державного агентства з питань відновлення Донбасу. «Є питання до уряду: чому досі немає керівника агентства?», - зауважив Фірсов. Крім того, наголосив народний депутат, сьогодні вкрай необхідна чітка концепція з відновлення Донбасу – що ми відновлюємо в першу чергу, що в другу чергу. «Це потрібно для того, аби, коли отримаємо гроші, не побігли відновлювати другорядні об’єкти. Має бути зважений підхід», - сказав «ударівець». Фірсов також зауважив, що наразі ніхто не знає конкретної суми, яка потрібна для відновлення Донбасу. «Ніхто не може оцінити весь масштаб збитків. Доручають це різним органам», - сказав він. За словами Єгора Фірсова, на жаль, представники уряду до кінця не розуміють реальної ситуації на Донбасі. Він зауважив, що депутати від групи «УДАР» працюють над формуванням Концепції щодо відновлення Донбасу. «Я сподіваюся, що наступного пленарного тижня ми встигнемо презентувати своє бачення концепції», - додав «ударівець».

  4 Березеня 2015 +Коментар | подобається