Останні події

Фірсов: Більшість депутатів повинні хоча б раз відвідати Донбас, щоб ухвалювати компетентні рішення.

Більшість депутатів повинні хоча б раз відвідати Донбас, щоб дати об’єктивну оцінку тому, що там відбувається. Про це в ефірі 17 каналу заявив народний депутат – «ударівець» Єгор Фірсов.
За словами Фірсова, переважна більшість депутатів взагалі не були в Донбасі. «Депутати мало їздять до Донецької та Луганської областей. Більшість депутатів дізнаються новини з інформаційних сайтів та ухвалюють на цій основі рішення. Але для того, щоб ухвалювати компетентні рішення, слід володіти всебічною інформацією», - сказав народний депутат. Те саме, наголосив він, стосується і чиновників. Фірсов повідомив, що цього тижня депутати-«ударівці» відвідають Донбас.
Коментуючи можливість запровадження воєнного стану, народний депутат зауважив, що це питання можна вирішувати лише після ретельного вивчення ситуації. «Найближчим часом буде дана оцінка моніторинговою місією ОБСЄ, буде дана оцінка західними партнерами, які в певній мірі є гарантами нашої безпеки та виконання мінських угод», - сказав «ударівець». За словами Єгора Фірсова, якщо буде висновок, що ніякого перемир’я немає, то Україна піде шляхом запровадження воєнного стану. «Але воєнний стан – це дуже складний режим, який торкнеться економіки, діяльності ЗМІ, прав та свобод громадян. Тому, по суті, ухвалювати рішення про запровадження воєнного стану має одна людина, яка володіє повною інформацією і виносити цю пропозицію на затвердження», - додав Фірсов.

  17 Лютого 2015 +Коментар | подобається