Останні події

Фірсов: Коло симпатиків України треба доповнювати геополітичними важковаговиками.

Коло симпатиків та союзників України треба розширювати та доповнювати геополітичними важковаговиками, такими, як США та Великобританія. Про це в ефірі телеканалу TBi заявив народний депутат України Єгор Фірсов.
За його словами, у війні проти Путіна треба використовувати усі можливі майданчики й залучати до лав прихильників України якомога більше західних партнерів, адже міжнародний тиск на агресора є найдієвішим.
«Якщо на початку конфлікту на наш бік схилялися Польща та країни Прибалтики, то зараз вже Франція та Німеччина у певній мірі несуть відповідальність за мінські домовленності й розв’язання конфлікту на Сході України. Вони по суті взяли у нас естафетну палочку». – сказав депутат.
Водночас, зауважив «ударівець», не всі країни Європи консолідовано виступають проти Росії. Деякі європейські держави- на її боці. "Є також низка країн, які зберігають нейтралітет. Тому дуже важливо у нашу міжнародну команду об’єднання за Україну залучати якомога більше гравців і лише таким чином консолідовано протистояти Путіну», - наголосив Фірсов.

  17 Лютого 2015 +Коментар | подобається