Останні події

Фірсов: Крім Єфремова на лаві підсудних мають опинитися і інші особи, причетні до злочинів.

На лаві підсудних, крім Олександра Єфремова, повинні сидіти і інші колишні «регіонали», які причетні до економічних злочинів та підтримки сепаратистів і терористів. Про це в ефірі 5 каналу заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов.
«Та група підтримки, яка прийшла сьогодні до суду, підтримувати Єфремова, повинна опинитися разом з ним на лаві підсудних», - наголосив народний депутат. За словами Фірсова, доказової бази для цього достатньо. «Але все зводиться до політичної волі. Таке враження, що у когось є небажання до кінця розслідувати ці справи», - додав «ударівець». Водночас, Фірсов висловив сподівання, що новий Генеральний прокурор справою Єфремова дасть старт в процесі притягнення до відповідальності низки осіб. «І на лаві підсудних опиняться Добкін, Королевська, Воропаєв, Ахмєтов і цей список можна продовжувати. Доказової бази достатньо», - підкреслив Єгор Фірсов. Це саме, зауважив він, стосується і деяких мерів міст, які підтримують сепаратистів та терористів. 
Фірсов також висловив переконання, що в парламенті знайдеться достатня кількість голосів за зняття депутатської недоторканості та притягнення до відповідальності тих осіб, які причетні до низки злочинів.

  17 Лютого 2015 +Коментар | подобається