Останні події

Фірсов: Якщо найближчим часом не буде встановлене реальне перемир’я на Донбасі, в Україні повинен бути запроваджений воєнний стан.

Якщо найближчим часом не буде встановлене реальне перемир’я на Донбасі, то в Україні повинен бути введений воєнний стан. Про це заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов в ефірі 5-го каналу.
За словами Фірсова, сьогодні попри досягнуті домовленості ніякого реального припинення вогню немає. «Декілька днів було достатньо, щоб припинити вогонь», - зауважив він. На переконання «ударівця», нині вже світові лідери розуміють те, що зупинити вогонь з боку Росії дуже важко і, по-суті, мінські домовленості зірвані. «Путін з одного боку демонструє, що начебто готовий до переговорів, а з іншого – не впливає на терористів. В такий спосіб схиляє Україну до переговорів безпосередньо з так званими ДНР та ЛНР і схиляє Україну до федералізації», - наголосив народний депутат.

На переконання Фірсова, всі сторони нині розуміють, що мінські угоди, які були досягнуті, є фінальними. «Якщо найближчим часом – декілька днів або декілька тижнів, не буде припинений вогонь, якщо будуть продовжуватися бойові дії, то необхідно вводити воєнний стан і країна повинна працювати за принципом – «все для фронту», - сказав народний депутат. За словами Єгора Фірсова, в разі введення воєнного стану парламент працюватиме в пленарному режимі постійно і ухвалюватиме необхідні рішення.

  17 Лютого 2015 +Коментар | подобається