Останні події

Фірсов: Без виведення російських військ та відновлення контролю за кордоном конфлікт на Донбасі стане замороженим.

Без виведення російських військ та відновлення контролю за українсько-російським кордоном за участі міжнародних організацій, конфлікт на Донбасі стане замороженим на невизначений час. Про це в ефірі каналу «Уніан» заявив народний депутат Єгор Фірсов.
За словами Фірсова, є два шляхи розвитку ситуації. Перший – Путіна переконають виконати умови України та її західних партнерів. «По-перше, це припинення вогню, без цього говорити про подальші дії немає сенсу. По-друге, змусити російські війська залишити територію України. Як це робити – оголошувати військовий стан та іти в атаку чи використовувати санкції – питання інше. Але поки на Донбасі знаходяться російські війська, про відновлення державної влади говорити рано. І по-третє, відновити контроль над кордоном. Без виконання цих пунктів конфлікт на Донбасі заморозиться на невизначений час», - зазначив нардеп.

Фірсов зазначив, що у разі провалу Мінських переговорів та ескалації конфлікту, Україна може ввести воєнний стан. «Я думаю, якщо мирний план реалізувати не вдасться, то Україна може ввести воєнний стан і переорієнтувати економічне та соціальне життя у воєнний формат», - наголосив депутат.

  13 Лютого 2015 +Коментар | подобається