Останні події

Фірсов: Обстріл Краматорська має стати додатковим аргументом для іноземних країн, щоб надати зброю Україні для оборони

Фірсов: Обстріл Краматорська має стати додатковим аргументом для іноземних країн, щоб надати зброю Україні для оборони

Обстріл терористами чергового українського міста має підштовхнути іноземні країни до надання Україні озброєння. Про це заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов, коментуючи обстріл бойовиками Краматорська внаслідок чого загинули мирні мешканці і українські військові.

«Це додатковий аргумент для наших західних партнерів, що потрібно прискорювати процес надання Україні зброї для оборони. Нам зброя потрібна не для нападів, а для того, щоб захищатися на належному рівні», - наголосив Єгор Фірсов.

Він зауважив, що обстріл українського міста спрямований на зрив зустрічі у Мінську та знаходження компромісу для врегулювання ситуації на Донбасі. «В такий спосіб Путін грає «м’язами» та підвищує ставки перед черговим раундом переговорів. Українська влада повинна привертати увагу іноземних партнерів до цієї ситуації, яка доводить, що для російської влади немає жодних перепон і вона вдається до вбивств мирних мешканців, щоб досягти своєї мети», - сказав «ударівець».

За словами Фірсова, сьогодні проросійські бойовики обстріляли місто, де переважна кількість мешканців розмовляє саме російською мовою, про нібито утиски якої з боку України  говорить влада Росії. «Сьогоднішні події стали черговим прикладом того, що терористам все рівно хто живе на цій території», - сказав Фірсов.

Крім того, народний депутат переконаний, що країни ЄС не повинні мати жодних сумнівів щодо необхідності посилення санкцій проти Росії. «Нові санкції будуть. Обстріл Краматорська доводить, що з Путіним необхідно і можливо розмовляти лише мовою «сили»,  все більше посилюючи санкції проти Росії», - наголосив Єгор Фірсов.

  10 Лютого 2015 +Коментар | подобається