Останні події

Фірсов: Обстріл Маріуполя - це спланована акція бойовиків

Обстріл мирних мешканців у Маріуполі - це спланована акція бойовиків з метою дестабілізувати ситуацію і посіяти страх та паніку серед населення. Про це заявив народний депутат Єгор Фірсов в ефірі Громадського телебачення.

"Я переконаний, що це на 100% спланований обстріл. Про це свідчить низка фактів. Перший - обстрілювали ринок у суботу о 9-10 ранку, розраховуючи на те, що в цей час на ринку буде багато людей. Другий факт - обстріли були не з військовою метою. Вони не стріляли по блокпосту, тому що він знаходиться на великій відстані. Мета була - дестабілізувати ситуацію, щоби посіяти у Маріуполі страх і паніку, щоби ми побачили черги, обурення людей. Це була основна задача Путіна, який, по суті, обстрілював територію Маріуполя руками терористів", - зазначив Єгор Фірсов.

Депутат також підкреслив, що Маріуполь вже не вперше піддається різного ступеня атакам бойовиків, але місто вистояло і цього разу. "Важливо, що Маріуполь вистояв. Тут вже доволі потужне проукраїнське громадське крило сформувалося, формується громадянське суспільство. У Маріуполі проходять проукраїнські мітинги, які збирають тисячі, навіть десятки тисяч людей", - зауважив Фірсов. 

  26 Січня 2015 +Коментар | подобається