Останні події

Фірсов: Уряд повинен найближчим часом підготувати програму вивезення проукраїнських громадян з окупованих терористами територій.

Уряд повинен вже найближчим часом підготувати програму вивезення проукраїнських громадян з окупованих терористами територій. Про це в ефірі «Радіо Ера» заявив народний депутат Єгор Фірсов.
«Якщо до серпня-вересня цього року Україна не зможе повернути контроль над східними регіонами, то уряд вже зараз повинен підготувати програму вивезення мешканців з окупованих бойовиками територій в інші області України. Далі території підконтрольні бойовикам потрібно поступово відрізати під постачання електроенергії, газу та водопостачання, як це вже зроблено з банківською системою», – вважає Фірсов.

Нардеп висловив переконання, що Росія не зможе забезпечити життєдіяльність Донбасу без українських енергоносіїв. «Путін це розуміє, тому очевидно готує план, за яким Донбас залишатиметься у складі України, але, буде підконтрольний Росії. Ця територія залишатиметься об’єктом шантажу, до якого так звик Путін, адже інших важелів впливу на Україну у нього вже немає», - зазначив Єгор Фірсов.

  8 Січня 2015 +Коментар | подобається