Останні події

Якби мешканці Донбасу, хоча б уявляли, що на їх територіях відбуватимуться військові дії, то вони ще в березні виходили б на вулиці.

Про це заявив народний депутат Єгор Фірсов в ефірі "Шустер live".

Він наголосив, що останні соцопитування, які були проведені в Слов'янську та Краматорську, показали, що більшість людей хочуть жити в Україні. "Вони пов'язують своє майбутнє з Україною. У них є різне бачення - одні виступають за децентралізацію, інші - на ній не наполягають, але вони хочуть жити в Україні", - додав Фірсов.

Водночас народний депутат зауважив, що на Донбасі, хоча і в меншості, але є люди, які підтримують бойовиків. "Якщо відповідати на запитання хто все-таки залишився на територіях Донбасу, що контролюються бойовиками, - посібники сепаратизму чи заручники сепаратизму, то я можу сказати, що залишилися і ті, і інші", - додав Єгор Фірсов. При цьому народний депутат наголосив, що кожен, хто залишився на території, що підконтрольна бойовикам, повинен чітко для себе вирішити, яке майбутнє він для себе бачить - життя в Україні, з Росією чи так звані ДНР та ЛНР. "Водночас, українська влада повинна робити все, щоб якомога більше людей, які хочуть виїхати з окупованих територій, могли це зробити. Необхідно залучати міжнародних партнерів - ОБСЄ, ООН-для того, щоб вивезти людей, надати їм місце для проживання, гарантувати мінімальні соціальні виплати та робочі місця і зробити все, щоб вони почувалися комфортно", - зауважив Єгор Фірсов.

  20 Грудня 2014 +Коментар | подобається