Останні події

Фірсов: Українська влада повинна вжити всі заходи, щоб збільшити свою підтримку серед тих мешканців Донбасу, які все більше розчаровуються в керівницт

Мешканці Донбасу все більше розчаровуються у керівництві так званих ДНР та ЛНР, оскільки жодна з їхніх обіцянок не була реалізована, а економічна ситуація лише погіршується. Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявив народний депутат Єгор Фірсов.
Він наголосив, що ситуація в Донбасі далеко не однозначна. За словами Фірсова, багато в чому на мешканців Донбасу вплинула ситуація в Криму, де не було військового протистояння. «Мешканці Донбасу виявилися обдуреними. Ті обіцянки, які лунали на проросійських мітингах на Донбасі, не були реалізовані. Зараз розпочалися голодні бунти, бо люди незадоволені політикою так званих ДНР та ЛНР. Люди не бачать жодного позитиву, тривають військові дії, економічна ситуація катастрофічна», - сказав він. Народний депутат додав, що сьогодні українська влада повинна робити все, щоб ті люди, які поступово розчаровуються в діях російського режиму та керівництва самопроголошених республік, почали довіряти офіційній владі України. «Людям потрібно інформаційно доносити, що українська влада про них піклується», - сказав Єгор Фірсов. Він позитивно оцінив той факт, що уряд продовжує енергозабезпечення, водопостачання та газопостачання населених пунктів Донбасу. Водночас, за словами народного депутата, багато мешканців регіону сьогодні не розуміють, що саме українська влада, а не терористи та Росія забезпечують їх енергоресурсами. «Потрібно доносити цю інформацію. Головне, щоб люди розуміли, що ізоляції мешканців Донбасу українська влада не допустить», - додав народний депутат.

Єгор Фірсов також наголосив, що для припинення військового протистояння необхідно використовувати всі доступні засоби та методи. За словами народного депутата, погіршення економічної ситуації в Росії повинне змусити цю країну поступово відмовитися від активної участі в конфлікті. «Коли Росія припинить повністю постачання зброї на Донбас та економічну підтримку терористів, війна на Донбасі піде на спад», - сказав Фірсов.

  16 Грудня 2014 +Коментар | подобається