Останні події

Партія "УДАР" була та залишається самостійною політичною силою.

Об'єднання з "Блоком Петра Порошенка" - це не злиття наших партій, а демонстрація нашої послідовності та принциповості. Про це під час ІІ депутатського форуму "УДАРу" заявив народний депутат Єгор Фірсов.

Фірсов наголосив, що місцеві вибори 2010 року стали знаковою подією, оскільки тоді "УДАРу" висловили свою підтримку сотні тисяч людей. "Завдяки наполегливій роботі, ми маємо депутатів місцевих рад майже в усіх регіонах України. Саме ті люди, які виграли місцеві вибори в 2010 році, залишаються ідеологічною та соціальною основою партії", - сказав він. 
Фірсов запевнив, що партія "УДАР" збереже свою ідентичність в новому складі парламенту і відстоюватиме програму партії. "Ми зберегли свої позиції. Сьогодні в парламенті 40 представників "УДАРу", - додав Єгор Фірсов.

Він закликав учасників форуму активніше долучатися до розробки законопроектів, які будуть ухвалюватися в парламенті. Зокрема, це стосується децентралізації влади та формування органів виконавчої влади. Єгор Фірсов наголосив, що місцеві вибори, які відбудуться наступного року, дуже важливі, оскільки через децентралізацію саме місцеві органи отримають необхідну повноту влади. "Ми формуватимемо команди професійних управлінців в кожній адміністративній територіальній одиниці. Ми не повинні втратити шанс змінити країну", - наголосив політик.

  30 Листопада 2014 +Коментар | подобається