Останні події

Фірсов: Населення Донбасу відчуває себе обманутим терористами.

«Дуже складно відповісти, які зараз настрої панують на Донбасі. В цілому, існує декілька тенденцій. По-перше, у Донецькій області почало формуватися громадянське суспільство. Наприклад, у Маріуполі відбуваються тисячні проукраїнські мітинги, хоча навіть у часи Майдану там збиралося усього кілька десятків людей», - наголосив депутат.

Фірсов підкреслив, що також серед населення спостерігається усе менша підтримка терористів так званої ДНР та Росії. «Усі очікували, що Росія візьме Донбас під своє крило, чому сприяв приклад окупованого Криму, а в результаті не отримали обіцяних благ. Бойовики не можуть виплачувати зарплати і пенсії, і люди відчувають себе обманутими», - заявив «ударівець».

Депутат додав, що у більшості людей відкрилися очі на істинне обличчя Путіна та терористів і на Донбасі почали усвідомлювати, що потрібно йти разом з Україною. «Якби можна було б провести референдум на всій території Донецької області, то більшість проголосувала б за єдину Україну», - підкреслив Фірсов.

Він зазначив, що Росія продовжує агресивну пропаганду на Донбасі, у той час як Україна не проводить серйозної інформаційної політики. «Потрібно розуміти, що жителі Донбасу зараз знаходяться в інформаційному вакуумі. Блокуються усі українські канали і до населення меседжі офіційного Києва просто не доходять», - сказав Фірсов.

  25 Листопада 2014 +Коментар | подобається