Останні події
Уряд повинен вже найближчим часом підготувати програму вивезення проукраїнських громадян з окупованих терористами територій. Про це в ефірі «Радіо Ера» заявив народний депутат Єгор Фірсов.

Нардеп, который знает о нравах жителей Донбасса не понаслышке, назвал единственный путь, которым может пойти Украина по отношению к оккупированным территориям.
27 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Ситуация с оккупированной частью Донбасса зашла в тупик. Сегодня отрицать это уже бессмысленно, хотя, конечно, хочется найти какие-нибудь ободряющие слова для всех нас.
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Бюджет на 2015 рік може бути прийнятий у першому читанні на засіданні Верховної Ради у четвер разом із деякими урядовими законопроектами. Ухвалення в цілому основного кошторису країни може відбутися вже у неділю. Про це в ефірі телеканалу «Еспресо» заявив народний депутат України Єгор Фірсов.
24 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Відповідний проект закону зареєстрований в парламенті. В пояснювальній записці до законопроекту Фірсов зауважив, що незначний розмір санкцій за порушення вимог законодавства в цій сфері унеможливлює належний рівень охорони культурної спадщини, екологічної безпеки у державі та негативно впливає на стан надходження до бюджетів усіх рівнів коштів, що стягуються з правопорушників. 
20 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Мешканці Донбасу все більше розчаровуються у керівництві так званих ДНР та ЛНР, оскільки жодна з їхніх обіцянок не була реалізована, а економічна ситуація лише погіршується. Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявив народний депутат Єгор Фірсов.
16 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Відповідний проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України» зареєстрований в парламенті.Зокрема, законопроектом передбачається перелік помічників-консультантів народного депутата публікувати на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.

Об'єднання з "Блоком Петра Порошенка" - це не злиття наших партій, а демонстрація нашої послідовності та принциповості. Про це під час ІІ депутатського форуму "УДАРу" заявив народний депутат Єгор Фірсов.
30 Листопада 2014 +Коментар | подобається

«Дуже складно відповісти, які зараз настрої панують на Донбасі. В цілому, існує декілька тенденцій. По-перше, у Донецькій області почало формуватися громадянське суспільство. Наприклад, у Маріуполі відбуваються тисячні проукраїнські мітинги, хоча навіть у часи Майдану там збиралося усього кілька десятків людей», - наголосив депутат.
25 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Жители оккупированных частей Донбасса, должны быть обеспечены всем необходимым, если они перейдут на территории, контролируемые Украиной. По этим вопросам, а также по восстановлению Донбасса, нужно создать комитет в ВР и министерство в будущем правительстве. Об этом сегодня в эфире "5 канала" сказал народный депутат, "УДАР" Егор Фирсов.
1 Листопада 2014 +Коментар | подобається