Останні події
Коло симпатиків та союзників України треба розширювати та доповнювати геополітичними важковаговиками, такими, як США та Великобританія. Про це в ефірі телеканалу TBi заявив народний депутат України Єгор Фірсов.
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

На лаві підсудних, крім Олександра Єфремова, повинні сидіти і інші колишні «регіонали», які причетні до економічних злочинів та підтримки сепаратистів і терористів. Про це в ефірі 5 каналу заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов.
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Якщо найближчим часом не буде встановлене реальне перемир’я на Донбасі, то в Україні повинен бути введений воєнний стан. Про це заявив народний депутат-«ударівець» Єгор Фірсов в ефірі 5-го каналу.
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Народні депутати Єгор Фірсов, Сергій Алексєєв і Наталія Новак зареєстрували проект закону “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за самовільне розміщення тимчасових споруд”. Про це повідомили в прес-службі “УДАРу”.
15 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Долги государства по зарплатам и пенсиям в зоне АТО будут выплачивать только после полного восстановления контроля украинских властей над территориями Донбасса, что возможно после восстановления банковской системы в регионе.
13 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Без виведення російських військ та відновлення контролю за українсько-російським кордоном за участі міжнародних організацій, конфлікт на Донбасі стане замороженим на невизначений час. Про це в ефірі каналу «Уніан» заявив народний депутат Єгор Фірсов.
13 Лютого 2015 +Коментар | подобається

«Ударівець» Фірсов пропонує змінити межі двох районів районів Донеччини для їх належного фінансування
10 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Фірсов: Обстріл Краматорська має стати додатковим аргументом для іноземних країн, щоб надати зброю Україні для оборони
10 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Потрібно терміново переглянути встановлений пропускний режим між територіями, окупованими бойовиками, і територіями, підконтрольними Україні, в зоні проведення АТО. Про це заявив народний депутат Єгор Фірсов в ефірі Громадського телебачення.

Обстріл мирних мешканців у Маріуполі - це спланована акція бойовиків з метою дестабілізувати ситуацію і посіяти страх та паніку серед населення. Про це заявив народний депутат Єгор Фірсов в ефірі Громадського телебачення.

Сьогодні обговорюють три сценарії розвитку подій після трагедії в Маріуполі. Про це заявив народний депутат Єгор Фірсов в ефірі Громадського телебачення.

Народный депутат Украины от фракции «Блок Петра Порошенко» Егор Фирсов убежден в том, что террористы увеличили интенсивность хаотических обстрелов в зоне АТО, чтобы посеять панику среди населения и дестабилизировать ситуацию в целом.

Ни Президент РФ Владимир Путин, ни какой-то другой человек не контролирует боевиков на Донбассе, потому что там хаотическая ситуация, отсутствует иерархия и единый лидер. Такое мнение в эфире "5 канала" высказал народный депутат от "Блока Петра Порошенко" Егор Фирсов, передает корреспондент УНН.

Народный депутат от Блока Петра Порошенко Егор Фирсов считает, что конфликт на востоке Украины затянется надолго, так как политика президента РФ Владимира Путина не меняется.